o nas

Euromedical zajmuje się dystrybucją produktów medycznych koncentrujących się na kardiologii i radiologi interwencyjnej, neuroradiologii, onkologii, pulmonologii, otorynolaryngologii i urządzeniach diagnostycznych. Działamy na rynku od ponad 40 lat, byliśmy obecni na samym początku kardiologii interwencyjnej i radiologii w Czechach.

Mamy bogate doświadczenie nie tylko we wprowadzaniu nowych produktów i technologii na rynek, ale także w uczestnictwie w badaniach klinicznych na najwyższym poziomie. Braliśmy udział w kluczowych badaniach IDE (Investigational Device Exemption), a także współpracowaliśmy z lokalnymi mediami w celu promocji nowatorskich rozwiązań z branży medycznej. Regularnie organizujemy seminaria dla lekarzy, na których mogą uzyskać dodatkową wiedzę lub podzielić się swoimi doświadczeniami. Współpracujemy i jesteśmy w kontakcie z najlepszymi specjalistami i proktorami z całego świata. Aby pomóc lokalnym lekarzom zdobyć najnowszą wiedzę i doświadczenie uczestniczymy w lokalnych kongresach i warsztatach.

Mamy przedstawicieli handlowych w Czechach, Estonii, Litwie, Łotwie, w Polsce i na Słowacji. Dążymy do bezpośredniej sprzedaży użytkownikowi końcowemu bez dodatkowych pośredników. Większość firm, z którymi współpracujemy, znajduje się w czołówce swojej branży. Współpracujemy zarówno z dużymi korporacjami, jak i mniejszymi firmami i start-upami. Staramy się osiągnąć te same cele i cenimy sobie partnerstwo. Naszym celem jest dostarczanie tylko urządzeń najwyższej klasy. 
 

Euromedical Polska sp. z o.o., Ul. Feldmana 4/4, 31-130 Kraków, Polska
Phone +48 698 615 024, +48 606 562 750
REGON: 385341895, NIP: PL6762576693, 6762576693